تور مشهد

این بند یکی از بندهای تاریخی استان خراسان است که مبنای آن مربوط به دوره تیموریان است. بند گلستان در ۸ کیلومتری غرب مشهد و بر روی رودخانه گلستان احداث شده است. این بند از مناطق توریستی و دیدنی تور مشهد است. با وجود اینکه حدود ۵۰۰ سال از عمر این بنا می‌گذرد، هنوز سالم و پا برجا است.

اگر برای سفر به مشهد و زیارت امام رضا (ع) در حاال برنامه ریزی هستید، در سفر خود به تور مشهد از تنها باغ وحش خراسان رضوی که در وکیل آباد قرار دارد دیدن نمایید. در این باغ وحش حیوانات گوشتخوار ، علف خوار ، آبزی ، خزنده ، انواع پرندگان زندگی می کنند. برخی از این حیوانات می توان به خرس ، خوک ، شیر ، ببر ، گربه وحشی ، گراز ، شامپانزه ، گوزن ، ... اشاره کرد. با مسیر سبز همراه باشید و با تور ارزان مشهد از باغ وحش وکیل آباد و دیگر مناطق دیدنی مشهد دیدن نمایید.

باغ گیاه‌ شناسی مشهد شامل بخش‌های مختلفی از جمله باغ گل رز، قطعه آموزشی و نمایشی، مجموعه گیاهی منطقه رویشی ایران، مجموعه آربراتوم و سیستماتیک گیاهی، باغ میوه‌های بومی ایران، مجموعه گیاهی سوزنی برگان، مجموعه نمایشی باغ صخره‌ای و مجموعه نهالستان و گلخانه‌ های تکثیری است. [تور مشهد]

هنر سنگتراشی در خراسان سابقه دیرینه ای دارد. از بررسی های باستان شناسی در اطراف مشهد و توس ظروف سنگی به دست آمده که تعدد این ظروف، حکایت رواج حرفه سنگتراشی و اهمیت آن و کاربرد ظروف سنگی در زندگی روزمره مردم دارد.

مشهد، دومین کلان شهر بزرگ و پر طرفدار کشورمان است که سالانه پذیرای مسافران بسیاری از سراسر ایران و کشورهای مختلف است. بسیاری به عشق امام هشتم شیعیان، چند روزی را برای سفر به مشهد کنار می گذارند تا مسافرتی متفاوت را رقم بزنند. البته که در کنار ساعاتی زیارت و گذران لحظاتی مقدس، تفریحات هیجانی، باغ ها و پارک های مشهد نیز فرصت مناسبی برای خوش گذرانی در تور مشهد هستند که نباید از دستشان بدهید.

صفحه1 از4

آژانس مسیر سبز

تور مشهد

02191006898

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 8

 

تور مشهد | رزرو تور مشهد | تور مشهد ارزان | هتل های مشهد | قیمت تور مشهد