تور مشهد

جزئیات سانحه هواپیمای زاگرس در فرودگاه مشهد

اخبار گردشگری - یک فروند هواپیمای ام دی 83 متعلق به هواپیمایی زاگرس امشب هنگام فرود از باند فرودگاه مشهد خارج شد که خوشبختانه این سانحه تلفات جانی نداشت. تور مشهد

خروج هواپیمای مسافربری از باند فرودگاه مشهد

یک فروند هواپیمای مسافربری امشب از باند فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد خارج شد.

براساس این گزارش، این هواپیمای ام دی 83 متعلق به هواپیمایی زاگرس بوده است که دچار آسیب جدی شده و بال هواپیما نیز شکسته است.

سانحه خروج هواپیما از باند در فرودگاه مشهد تلفات جانی نداشت

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد ضمن تائید خروج یک فروند هواپیما از باند فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهدمقدس گفت: خروج این هواپیما از باند خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.

جزئیات تکمیلی از خروج هواپیمای مسافربری از باند فرودگاه مشهد

محمد باقر قاسم زاده مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی نیز در گفت وگو با تسنیم اظهار داشت: پرواز اصفهان - مشهد شرکت هواپیمایی زاگرس کمتر از یک ساعت قبل، هنگام فرود آمدن در فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد از باند خارج و چرخ هواپیما دچار آسیب شد.

وی افزود: تمامی 154 مسافر و خدمه این پرواز در سلامت کامل به سر می برند، مسافران در دقایق اولیه از هواپیما خارج و به ترمینال پروازهای داخلی منتقل شدند.

حادثه فرودگاه مشهد

آسیب دیدگی بال و چرخ هواپیما/بررسی سانحه از سوی کارشناسان هواپیمایی کشوری

قاسم زاده تصریح کرد: علت بروز این سانحه توسط کارشناسان سازمان هواپیمایی کشوری بررسی می شود، شنیده ها حاکی از آن است که بال و چرخ هواپیما دچار آسیب جدی شده است.

مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی خاطرنشان کرد: در حال حاضر پروازهای خروجی انجام و پروازهای ورودی به فرودگاه به دلیل بارش برف و کاهش دید انجام نمی شود.

انتقال 7 مصدوم سانحه هوایی مشهد به مراکز درمانی

قاسم زاده همچنین در ارتباط با مصدومان سانحه اظهار داشت: تعدادی از مسافران به دلیل ضرب خوردگی و کوفتگی دچار صدمه شده بودند.

مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی افزود: این 7 مصدوم به اورژانس فرودگاه و تعدادی نیز به مراکز درمانی منتقل شدند البته آسیب دیدگی این افراد جدی نبوده است.

آژانس مسیر سبز

تور مشهد

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6