تور مشهد

فروش بیش از ۲۰۰ بلیت تقلبی به زائران اربعین در مشهد

اخبار گردشگری مشهد - دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان‌رضوی از کاهش 30 درصدی قیمت بلیت‌های مشهد به نجف خبر داد و گفت: در روزهای اخیر بیش از 200 بلیت تقلبی به زائران اربعین فروخته شده است. تور مشهد

مجید فرقانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد با تأکید بر اینکه زائران اربعین به منظور تهیه بلیت مسافرتی خود فقط به مراکز فروش بلیت مجاز مراجعه کنند، اظهار کرد: آنچه مسلم بوده در چنین زمان‌هایی، فعالیت مراکز غیرمجاز فروش بلیت به ویژه در فضای مجازی و دلالی‌گری‌ها افزایش پیدا می‌کند.

اخبار مشهد

وی افزود: توصیه ما به زائران اربعین این بوده که حتماً بلیت خود را از مراکز مجازی تهیه کنند که نشان اطمینان انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی را داشته باشند.

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان‌رضوی با بیان اینکه در روزهای اخیر مشکلات فراوانی از حیث فروش بلیت‌های تقلبی در مشهد به‌وجود آمده است، یادآور شد: در روزهای اخیر بیش از ۲۰۰ بلیت تقلبی به زائران اربعین فروخته شده که یا پس از پرداخت پول، بلیتی دریافت نکرده‌ یا بلیت‌های تقلبی از مراکز غیرمجاز و دلال‌ها دریافت کرده‌اند.

فرقانی عنوان کرد: تأکید ما بر این بوده که هرگز افراد به مراکز زیرپله‌ای برای خرید بلیت مراجعه نکنند و هرگز بلیت سفر اربعین خود را از طریق سایت‌ها و مراکز فروش بلیت اینترنتی تهیه نکنند.

وی با بیان اینکه اکیپ‌های بازرسی و نظارت انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی به طور ویژه در این ایام اقدام به نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی می‌کنند، گفت: خوشبختانه در اربعین امسال نه تنها افزایش قیمتی در بلیت‌های سفر به نجف و کربلا نداشته‌ایم، بلکه کاهش ۳۰ درصدی را نیز شاهد هستیم.

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان‌رضوی گفت: سال گذشته بلیت‌های سفر به عراق در ایام اربعین حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بود که امسال بنا بر مصوبه سازمان هواپیمایی کشور نرخ قیمت بلیت‌ها یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

آژانس مسیر سبز

تور مشهد

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6