تور مشهد

افتتاح «تله‌کابین آبی و خاکی» در چالیدره مشهد

محمود جوانمرد در حاشیه برنامه سفره‌های همدلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در مجموعه چالیدره «ترن کوهستان» راه اندازی می‌شود که گردشگران را از پایین به بالای کوهستان می‌رساند.

اخبار مشهد

وی افزود: دستگاه تله‌کابین، تله CH از ایتالیا خریداری شده است که تنها تله آبی و خاکی در کشور به شمار می‌رود و مساحت 230 متر را بدون پایه از روی آب رد می‌کند. تور مشهد

جوانمرد عنوان کرد: چالیدره تنها برج 3 منظوره در دنیاست که با 50 نفر مسافر روی ارتفاع 40 متری می‌ایستد؛ توقف می‌کند و سپس می‌چرخد؛ یعنی حرکت بالا و پایین چرخش در ارتفاع 43 متری و بانجی جامپینگ را همزمان دارد.

وی ادامه داد: این برج تفریحی دارای استاندارد است و در شرق کشور برای اولین بار اجرایی شده است و اکنون در مرحله دکوراسیون داخلی است و تا عید فطر به بهره برداری می‌رسد.

وی با اشاره به کمبود مراکز تفریحی در استان خراسان رضوی و شهر مشهد، افزود: در برج سازی خیلی‌ها وارد شده‌اند اما در این حوزه علاوه بر اشتغال‌زایی مستقیم و غیر مستقیم برکات زیادی هست که جذب گردشگر را نیز شامل می‌شود.

جوانمرد عنوان کرد: از سال 85 کار در حوزه گردشگری را آغاز کردیم و سال 89 مجموعه چالیدره آغاز به کار کرد و سرانجام طی 5 سال کار و تلاش عید فطر به بهره برداری خواهد رسید.

آژانس مسیر سبز

تور مشهد

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6